MP 011: Jestem Scrum Masterem. Rozmowa z Adamem Kwietniem

Cykl: Podcast
11 czerwca 2015
Menedżer Plus Podcast

1

W dzisiejszym odcinku będziemy rozmawiali o roli Scrum Mastera. I z tej właśnie okazji, do programu zaprosiłem Adama Kwietnia, który obecnie pracuje jako Scrum Master w mBanku.

Gdybym miał zrobić listę 10 topowych Scrum Masterów, z którymi miałem okazję współpracować, Adam znalazłby się z pewnością w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu.

Jest to niesamowita osobowość, wielki miłośnik zwinności w każdej postaci. Twierdzi, że filozofia agile jest jego sposobem na życie.

Posłuchajcie!

Materiały, o których wspominaliśmy podczas audycji:

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do czytania

 

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.