MP 011: Jestem Scrum Masterem. Rozmowa z Adamem Kwietniem

Cykl: Podcast
11 czerwca 2015
Menedżer Plus Podcast

1

W dzisiejszym odcinku będziemy rozmawiali o roli Scrum Mastera. I z tej właśnie okazji, do programu zaprosiłem Adama Kwietnia, który obecnie pracuje jako Scrum Master w mBanku.

Gdybym miał zrobić listę 10 topowych Scrum Masterów, z którymi miałem okazję współpracować, Adam znalazłby się z pewnością w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu.

Jest to niesamowita osobowość, wielki miłośnik zwinności w każdej postaci. Twierdzi, że filozofia agile jest jego sposobem na życie.

Posłuchajcie!

Materiały, o których wspominaliśmy podczas audycji:

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do czytania