MP 080: Jacek Kłosiński opowiada, jak żyć produktywnie

Cykl: Podcast
3 kwietnia 2018
Menedżer Plus Podcast

1

Są takie dni, że mimo naszych najszczerszych chęci, praca przecieka nam między palcami. Nie możemy się skupić na jednej rzeczy, ciągle coś odrywa nas od pracy (dzwonki, wibracje, powiadomienia), zwlekamy z wykonywaniem zadań, brakujemy nam chęci. Naszą produktywność atakuje cała masa wrogów. Czas ucieka, a my, z godziny na godzinę czujemy coraz większą frustrację. W końcu kończymy dzień z poczuciem, że niewiele udało nam się zrobić.

Dzisiaj do podcastu zaprosiłem jednego z moich ulubionych twórców internetowych – Jacka Kłosińskiego, który od ponad 10 lat działa w branży kreatywnej. Jest trenerem, wykładowcą, prowadzi bloga, podcast, a ostatnio także pojawił się na YouTubie. Rozmawiamy o tym, jak wygląda jego dzień pracy, z jakich narzędzi korzysta, jak radzi sobie z „przeszkadzajkami” i jakie zasady pomagają mu w codziennej organizacji pracy.

Zapraszam przed głośniki! 😉

Materiały do audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

  • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
  • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
  • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
  • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
  • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
  • Kliknij „Write a review”

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.