MP 105: Jak zarządzać wirtualnymi zespołami?

Cykl: Podcast
4 czerwca 2019
Menedżer Plus Podcast

2

Zarządzanie na odległość to dzisiaj temat „grzałka” w zarządzaniu. We współczesnych organizacjach jest coraz więcej zespołów, których członkowie pracują w różnych lokalizacjach. Łączy ich wspólny cel, mimo że wcale się nie widują.

Jak zarządzać ludźmi na odległość? Czy zarządzanie takimi zespołami różni się od tradycyjnego? Z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć liderzy takich zespołów?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Monika Chutnik – specka od zarządzania zespołami wirtualnymi i międzykulturowymi.

Zapraszam przed głośniki! 😊🎧🚀

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.