MP 169: Jak wdrażać wartości w firmie? | Katarzyna Pamuła-Wróbel

Cykl: Podcast
21 marca 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Wartości to pewne deklaracje, które dotyczą tego, co chcemy robić z naszym życiem – czego chcemy bronić i jak chcemy się zachowywać.

Wartości w firmie stanowią fundament dla jej kultury organizacyjnej. Mówią, dlaczego warto w tej organizacji pracować; dlaczego warto angażować się w jej codzienne projekty i działania.

Niestety bardzo często wartości w naszych firmach są tylko sztuką dla sztuki i sprowadzają się do „pobożnych życzeń” i „dekoracji” firmowych korytarzy. W efekcie, wartości nie wiążą ludzi, nie wpływają na aktywności, które wypełniają ich codzienność.

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o tym, co zrobić, żeby tak nie było. Jak pracować z wartościami w firmie? Jak je budować? Od czego zacząć tę podróż?

Moim gościem jest Katarzyna Pamuła-Wróbel, Dyrektor w dziale pomocy publicznej kancelarii Olesiński&Wspólnicy, wykładowczyni Studiów Podyplomowych Pomocy Publicznej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i absolwentka studiów podyplomowych Agile Leadership, gdzie mieliśmy okazję się poznać 😊

Nowy Kurs Online dla zwinnych liderów

Zastanawiasz się, jaką rolę w życiu zwinnego lidera powinny pełnić wartości? Chcesz lepiej je zrozumieć i nauczyć się wykorzystywać je w swoich działaniach? Mam coś, co naprowadzi Cię na odpowiedni kurs.

Kurs online „Znajdź swoją Północ! Techniki pracy z wartościami dla zwinnych liderów” to prawie dwugodzinny poradnik o tym, jak lepiej korzystać z wartości.

Kurs podzieliłem na 5 bloków, na które składa się kilkadziesiąt krótkich, ale konkretnych lekcji. Dzięki temu całe szkolenie ukończysz w tydzień. Słowo!

Znajdź swoją Północ i naucz się pracować z wartościami. Szczegóły na zwinneszkolenia.pl.

Materiały do audycji:

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.