MP 187: Jak rozwijać w sobie optymizm? | Kamila Pępiak-Kowalska

Cykl: Podcast
31 października 2022
Menedżer Plus Podcast

1

Optymizm – jak to się dzieje, że często nam go brakuje?

Wyobraź sobie przydomowy ogródek. Sałata, rzodkiewka, marchew – wszystko, co możesz w nich znaleźć. Jeśli się przyłożysz i będziesz odpowiednio pielęgnować ten kawałek ziemi, owoce swojej pracy będziesz zbierać przez bardzo długi czas! Jak to się ma do optymizmu?

Optymizm nie jest czymś zastanym, stałym! Jeśli nie będziemy nad nim pracować, zabraknie go wtedy, kiedy jest nam najbardziej potrzebny. A jak pracować nad optymizmem? Po wskazówki uderzyłem do mojego gościa.

W 187. odcinku podcastu Menedżer Plus wysłuchacie rozmowy z Kamilą Pępiak-Kowalska – trenerem, coachem, autorką książki-bestsellera: Jęczing? Powiedz „dość!” i naucz się czerpać z optymizmu.

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Ziv Grinberg, Yuval Shapiro, Don’t Mess with Me (licencja: Artlist Ltd)


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.