MP 074: Jak budować skuteczne zespoły? | Paweł Habrat

Cykl: Podcast
29 stycznia 2018
Menedżer Plus Podcast

3

Osiąganie sukcesów w sporcie zależy nie tylko od jednego zawodnika. To, co widzicie na boisku, skoczni czy korcie tenisowym jest efektem pracy całego sztabu trenerskiego – ludzi, którzy działają za kulisami i równie intensywnie walczą o sukces zespołu, czy zawodnika.

Dzisiaj w podcaście porozmawiamy sobie o tym, jak wygląda praca psychologa sportu. Jakich technik i narzędzi używa? Jak pracuje z zespołem? Jak pomaga definiować cele i budować pewność siebie?

Jestem głęboko przekonany, że to, co usłyszycie będziecie mogli wykorzystać w swoich firmach. Bo, wbrew pozorom, praca zespołów sportowych i projektowych ma ze sobą bardzo wiele wspólnego. I dzisiaj właśnie o tym będziemy rozmawiali.

Do podcastu zaprosiłem Pawła Habrata, który jest chyba najbardziej znanym psychologiem sportu w naszym kraju.

foto: CYFRASPORT

Pracował z Reprezentacją Polski w piłce nożnej podczas Euro 2012, przygotowywał Reprezentację Polski w piłce ręcznej do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, a także Reprezentację Polski w tenisie (Davis Cup U-18 U-16 U-14 U-12).

Zapraszam przed głośniki! 😉

Konkurs

W dzisiejszej audycji tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest wejściówka na kurs internetowy ABC Psychologii Sportu, który prowadzi Paweł Habrat wspólnie z Aleksandrą Pogorzelską.

Kurs online „ABC Psychologii Sportu”

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Jaka jest różnica między porażką a przegraną i czy taką różnicę w ogóle dostrzegasz?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Dodatkowo, każdy z Was, który zdecyduje się na zakup kursu, na hasło: menedżer plus otrzyma 10% zniżki.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (1 lutego) 2018 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Dla Fanów Scruma – Dwie grupy facebookowe

Chciałbym, żeby wszyscy fani zwinnego zarządzania mieli wspólne miejsce do szukania i uzyskiwania pomocy w zakresie codziennych scrumowych wyzwań, do wzajemnego pomagania sobie, inspiracji i motywowania.

 • Grupa SCRUM ASSISTANCE – tutaj zapraszam wszystkich, którzy są zainteresowani pokonywaniem różnego rodzaju problemów w Scrumie.

 • Grupa COACHING W SCRUMIE – idealne miejsce dla wszystkich Scrum Masterów i liderów, którym zależy na rozwoju siebie i zespołów, z którymi pracują.

Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem takiej społeczności – bardzo zapraszam! Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie coś naprawdę fajnego i mega pomocnego w naszej codziennej pracy.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

 • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
 • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
 • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
 • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher,
 • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
 • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

 • youtube
 • spotify
 • apple
 • google
Komentarze są zamknięte.