MP 114: Czy kandydat jest klientem?

Cykl: Podcast
25 listopada 2019
Menedżer Plus Podcast

3

Polskie firmy, rekruterzy i menedżerowie nie dbają o doświadczenia kandydatów. Jak pokazują badania, 8 na 10 kandydatów uważa, że nikt nie zapoznał się z ich dokumentami aplikacyjnymi. Tylko 18% kandydatów otrzymało kiedykolwiek informację zwrotną nt. powodów odrzucenia ich kandydatury (chciałoby ją otrzymać 81%). 1 na 2 kandydatów uważa, że obietnice składane przez pracodawców w procesach rekrutacyjnych nie znajduje pokrycia w rzeczywistości.

W dzisiejszym odcinku będziemy rozmawiali o tym, co pracodawcy mogą zrobić, żeby budować pozytywne doświadczenia kandydatów w polskich procesach rekrutacyjnych.

kandydat czy klient

Z tej okazji do programu zaprosiłem Maję Gojtowską, która wierzy, że każda firma powinna traktować swoich kandydatów i pracowników przynajmniej tak dobrze jak klientów.

Zapraszam przed głośniki! 🎤🎧🚀

mariuszchrapko.com

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania są 2 egzemplarze książka Maji Gojtowskiej pt. „Candidate Experience. Jeszcze kandydat czy już klient?”

kandydat czy klient

Jest to pierwsza w Polsce książka poświęcona w całości budowie doświadczeń kandydatów w procesach rekrutacyjnych!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka opiszecie pozytywne doświadczenie związane z procesem rekrutacji.

Opisz swoje pozytywne doświadczenie związane z procesem rekrutacji.

Z nadesłanych propozycji wybierzemy 2 najciekawsze, a jej autorzy otrzymają nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (28 listopada) 2019 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Zwinne Szkolenia

Zwinne szkolenia, to intensywny program z obszaru zwinnego zarządzania i przywództwa, w którym oprócz dużej dawki wiedzy praktycznej, bardzo mocno stawiamy na ćwiczenia i pogłębiony rozwój naszych uczestników.

Uczymy zwinnych metod pracy, wspieramy Scrum Masterów i Agile Coachów, dajemy narzędzia do budowania i rozwijania zwinnych zespołów, pomagamy zwinnym liderom zmieniać świat zarządzania.

Daj znać, jeżeli chcesz się z nami „warsztatować”.

zwinneszkolenia.pl

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

 

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.