MP 021: Co zrobić, żeby projekty się nie spóźniały? – 7 kroków | Marek Kowalczyk

Cykl: Podcast
2 listopada 2015
Menedżer Plus Podcast

2

Co zrobić, żeby projekty się nie spóźniały? Pan Marek Kowalczyk, gość, którego zaprosiłem do dzisiejszej audycji ma na to następującą odpowiedź:

Brzmi to paradoksalnie, ale jest prawdziwe: żeby zrealizować projekt na czas trzeba pozwolić na to, by poszczególne zadania się spóźniały.

Marek Kowalczyk

W dzisiejszym programie usłyszycie o metodzie łańcucha krytycznego, która pozwala realizować projekty szybciej, i która zupełnie inaczej, niż tradycyjne metody, podchodzi do realizacji zadań w projekcie.

Jej wdrożenie w firmie wiąże się jednak z poważną zmianą dotychczasowych nawyków zarządzania projektami. Ale, czego się nie robi, żeby projekty realizować na czas, prawda? 😉

Zapraszam do mojego słuchowiska!

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania jest SPECJALNA EDYCJA książki Eliyahu M. Goldratta pt. Łańcuch krytyczny, ufundowaną przez Wydanictwo Mint Books.

łańcuch krytyczny, mariusz chrapko, zarządzanie projektami, zwinność, agile

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego wpisu odpowiecie na pytanie, które pojawi się pod koniec audycji.

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą odpowiedź, której autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do 8 listopada (niedziela) 2015 roku.

W czwartek, w komentarzu do tego wpisu ogłoszę wyniki!

Trzymam kciuki, no i czekam na Wasze odpowiedzi! 😉

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.