MP 175: Co dalej z Menedżerem Plus? Sporo zależy od Ciebie!

Cykl: Podcast
13 czerwca 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Mój znajomy powiedział mi kiedyś: „Misja bez pieniędzy to utopia. Pieniądze bez misji – to cynizm”.

Trudno się z tym nie zgodzić. Wiarygodność podcastu Menedżer Plus od samego początku budowałem na niezależności finansowej. Od pierwszego odcinka, całą swoją podcasterską działalność finansowałem z własnych środków. I, muszę przyznać, wychodziło mi to całkiem nieźle.

Przez ostatnie lata Menadżer Plus rósł w siłę. Słuchaczy z przybywało z odcinka na odcinek. Przekroczyliśmy 1 milion pobrań!

Tak się stało, że dzisiaj dotarłem do punktu, w którym nie mogę już dłużej pogodzić działalności hobbystycznej, jaką jest nagrywanie audycji, z moim dotychczasowym sposobem życia.

Mówiąc wprost: jeśli chcę, żeby Menedżer Plus wskoczył na kolejny poziom, odcinki ukazywały się częściej i były jeszcze bardziej atrakcyjne, muszę zostać podcasterem na pełny etat.

Długo wzbraniałem się przed uruchomienia profilu na Patronite. Wydawało mi się to czymś wstydliwym, zahaczającym o żebractwo… Teraz patrzę na to inaczej.

Widzę w tym szansę na dalszą ewolucję projektu i chyba jedyna możliwość na to, żeby jednocześnie wskoczyć na wyższy poziom i zachować niezależny charakter Menadżera Plus.

Głęboko wierzę, że możesz mi w tym pomóc.

mariuszchrapko.com
  • Muzyka, którą wykorzystałem podczas audycji:

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.