MP 206: Chcę zmienić pracę… ale | Weronika Szymańska

Cykl: Podcast
1 maja 2023
Menedżer Plus Podcast

1

Jakiś czas temu Instytutu Saratoga przeprowadził badania, które pokazują, że przytłaczająca większość menedżerów (aż 89%!) myśli, że ich pracownicy odchodzą z pracy tylko ze względów finansowych. Tylko 11% bierze pod uwagę inne powody. Co ciekawe, dokładnie takie same badania przeprowadzone wśród pracowników pokazują, że ze względów finansowych odchodzi zaledwie 12% pracowników. Pozostałe 88% wskazuje jako powód inne przyczyny.

Właśnie. To w końcu jakie są najczęstsze (prawdziwe) powody odchodzenia ludzi z pracy?

Dzisiaj porozmawiamy o tym, dlaczego zmieniamy miejsce zatrudnienia, ale nie tylko. Będzie o tym jak planować swoją karierę. Jak się w ogóle zmierzyć z tym tematem.

W moim podcasterskim studiu goszczę Weronikę Szymańską – właścicielkę w SztukaZmiany.pl, mentorką i projektantkę kariery.

Zapraszam!

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Fryderyk HD – Ingenium


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.