MP 050: Jak być mężczyzną z klasą, czyli przewodnik współczesnego gentlemana | Łukasz Kielban

Cykl: Podcast
28 listopada 2016
Menedżer Plus Podcast

3

Dzisiaj w podcaście będziemy rozmawiali o czymś, co na pewno zainteresuje wszystkich panów, którzy słuchają tej audycji. Ale, jak to zwykle bywa, myślę, że i Panie znajdą w dzisiejszym odcinku wiele ciekawych wątków 🙂

A będziemy rozmawiali o tym, jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość. Czy drogi garnitur, dobre maniery, super zegarek i sportowy samochód wystarczą, żeby być współczesnym gentlemanem? Czy w ogóle to nieco przykurzone słowo „gentleman” ma w dzisiaj jeszcze jakieś zastosowanie?

Moim rozmówcą jest osoba, która twierdzi, że tak. I ma naprawdę dużo do powiedzenia w tym temacie.

Bardzo zapraszam do tej rozmowy!

Konkurs

Żeby tradycji stało się zadość, mam dla Was mały konkurs. Do wygrania są aż 3 książki Łukasza Kielbana Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana

ksiazka9-800x488

Sponsorem nagród tym razem jest Wydawnictwo Znak.

logo-social

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Jaką cechą powinien się odznaczać menedżer, żeby być menedżerem z klasą?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają książki.

Banzai! 🙂

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (1 grudnia) 2016 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłoszę wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Poradnikowo

Ostatnio w Poradnikowie polecałem Wam Peetch, czyli darmowy szablon do robienia prezentacji, dostępny zarówno na PC, jak i MAC. A dzisiaj zrobimy małą kontynuację tego wątku 🙂

Jeżeli słuchacie regularnie moich podcastów, to wiecie, że zdjęcia są bardzo ważnym elementem każdej dobrej prezentacji.

Dlatego dzisiaj chciałem wam polecić moją ulubioną wyszukiwarkę darmowych i profesjonalnych zdjęć, które pomogą wam uświetnić wasza prezentację.

Ta wyszukiwarka to LibreStock. Przeszukuje ponad 40 różnych serwisów. Znajdziecie tam zdjęcia do dowolnego użytku, także komercyjnego. Warto dodać, że wśród dostępnych serwisów są także nasze rodzime produkcje, takie jak: Kaboompics, czy Tookapic.

Jedynym wyzwaniem jest to, że hasła należy wpisywać po angielsku. Ale na pewno sobie z tym poradzicie. Poza tym, jest to świetna okazja, żeby trochę poćwiczyć język 😉

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.