Zadaj pytanie i zgarnij nagrodę!

Dlaczego „Pytajnikowo”?

Bo nie chciałem być jedyną osobą, która ma wpływ na to, co dzieje się na tym blogu i w moim podcast’cie „Menedżer Plus”. Do tej pory było tak, że to ja najczęściej wybierałem tematy, o których chciałem Wam napisać lub opowiedzieć.

Od tej pory chciałbym to zmienić i szczerze zaprosić Was do współtworzenia tego, co się tutaj dzieje. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom ten blog i podcast będą jeszcze bardziej wartościowe i dostarczą sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jak zadać pytanie?

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, dajcie znać. Możecie zrobić to na dwa sposoby:

Napisz wiadomość

Jeżeli chcecie zadać mi pytanie lub zgłosić fajny pomysł na kolejny wpis na blogu, piszcie do mnie. Ja wybiorę najciekawsze pytanie i odpowiem na nie na blogu. Podobnie będzie z tematami, które zaproponujecie.

Napisz wiadomość
Nagraj wiadomość

Jeżeli nie chce Wam się pisać, możecie nagrać wiadomość głosową. To proste! Wystarczy, że jesteście podłączeni do sieci, macie mikrofon, a reszta już sama się zrobi – pod warunkiem, że klikniecie na przycisk poniżej.

Nagraj wiadomość

Zasady nagrywania

  1. Zróbcie wszystko, żeby Wasze pytania nie trwały dłużej niż minutę. Jeżeli przekroczycie ten czas, to… nic się nie stanie, ale krótsze pytania bardzo usprawnią ten proces.
  2. Jeżeli w trakcie pytania, chcielibyście wspomnieć o swoim blogu lub firmowej stronie, możecie to zrobić tylko raz w trakcie całego nagrania – na przykład tak: „Cześć! Jestem Tomek. Prowadzę bloga o zarządzaniu projektami ŚwiatPMA.com. Moje pytanie to…”.
  3. Pytania, które uznam za spam, niecenzuralne lub niemające związku z tematem, najzwyczajniej w świecie zignoruję.

I jeszcze jedno – decydując się na nagranie swojego pytania w formie wiadomości głosowej, automatycznie udzielacie mi zgody na wykorzystanie Waszego nagrania w moim podcast’cie.

Fajne nagrody

Na autorów najciekawszych pytań i pomysłów, które pojawią się na moim blogu lub zostaną wykorzystane do nagrania podcastu „Menedżer Plus”, czeka fajna nagroda – naprawdę wyjątkowa koszulka z logiem audycji lub jedna z inspirujących książek ufundowanych przez Wydawnictwo Helion, które jest oficjalnym sponsorem tej akcji.

 

koszulki
Na autorów najciekawszych pytań i pomysłów, czeka wyjątkowa koszulka lub jedna z inspirujących książek. Może się skusisz!

 

 

ksiazki