MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację

Cykl: Podcast
14 sierpnia 2017
Menedżer Plus Podcast

2

Ten odcinek nie będzie o tym, że wielozadaniowość jest zła. Nie będę Wam też mówił o tym, że jeżeli chcecie być naprawdę produktywni, to nigdy nie powinniście robić więcej niż jedną rzecz naraz. Bo, tak nie jest. W rzeczywistości, bez najmniejszych problemów, możemy robić kilka rzeczy jednocześnie.

Możemy na przykład wkładać naczynia do zmywarki i słuchać podcastu „Menedżer Plus” (trochę autoreklamy nigdy za mało) 😉 możemy jeść pączki z różą i rozmawiać ze znajomymi, sprzątać mieszkanie i zastanawiać się, co zrobimy na obiad, albo pisać sms-y i oglądać ulubiony serial.

Ale nie możemy koncentrować się na dwóch rzeczach na raz. W dzisiejszym odcinku skupimy się na tym, jak być obecnym tu i teraz. Pokażę Wam 10 sposobów, które pomogą Wam lepiej koncentrować się na realizacji codziennych zadań.

Zapraszam przed głośniki! 😉

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.