MP 046: Jak budować markę osobistą? | Joanna Malinowska-Parzydło

Cykl: Podcast
10 października 2016
Menedżer Plus Podcast

3

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce książką „Jesteś marką”, Joanny Malinowskiej-Parzydło, w której znalazłem taki oto fragment:

„Ten człowiek ma markę!”. Oznacza to, że jest kimś wyjątkowym, ma klasę, pozycję, jest szanowany i uznawany w ważnych kręgach za wiarygodny autorytet oraz wartościowego partnera.

To był impuls, który spowodował, że zacząłem się zastanawiać:

  • Czy ja jestem kimś wyjątkowym?
  • Czy mam klasę?
  • Czy jestem szanowany przez ludzi?
  • Czy ludzie uznają mnie za autorytet w mojej branży?

Każdy z nas jest jakąś marką. Nie ma znaczenia, czy tego chcemy, czy nie. Ale niewielu z nas potrafi nią świadomie zarządzać. W dzisiejszym odcinku dowiecie się jak to robić.

Do programu zaprosiłem bardzo wyjątkowego gościa. Jest nim Joanna Malinowska-Parzydło, która przez wiele lat pracowała jako Dyrektor Personalny TVN S.A. Potem odeszła, żeby rozwijać i pielęgnować swoją własną markę. Jest prekursorką tematyki zarządzania kapitałem reputacji opartego na marce osobistej w Polsce. Autorka bloga jestesmarka.pl

Konkurs

Konkursy w podcaście stają się już powoli tradycją 😉

Dzisiaj do wygrania są aż 3 egzemplarze książki Jesteś Marką, Joanny Malinowskiej-Parzydło.

jesmar

Książka, która jest zbiorem bardzo przydatnych narzędzi oraz inspirujących historii, które pozwolą wam budować swoją reputację i markę osobistą.

Jesteś marką to książka o tym, jak mądrze się rozwijać i zarządzać sobą na różnych płaszczyznach życia, by osiągnąć sukces dający prawdziwe spełnienie.

Martyna Wojciechowska

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Co cechuje osobę, która zbudowała silną markę osobistą?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają książki.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (13 października) 2016 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi i trzymam mocno kciuki! 😉

Poradnikowo

Dzisiaj w Poradnikowie, chciałem wam polecić aplikację, z której korzystam od długiego czasu. Nazywa się Canva. Jest to genialne narzędzie do robienia wszelkiej maści grafik, plakatów, ogłoszeń czy zwykłych wizytówek.

W samej aplikacji, do dyspozycji macie całe mnóstwo różnego rodzaju szablonów (plakaty, prezentacje, wizytówki, wpisy), a do każdego szablonu możecie wykorzystać blisko milion (!) okolicznościowych grafik. Istnieje też możliwość załadowania własnych zdjęć.

Dużym plusem Candy jest bardzo wygodny edytor treści, który jest mega intuicyjny i łatwy w użyciu.

W moim przypadku Canva służy mi głównie do przygotowywania grafik, promujących treści, które publikuję w swoich kanałach społecznościowych. To w tym narzędziu powstają wszystkie zajawki moich wpisów na blogu, informacje o nowych odcinkach podcastu, zwinne cytaty z fajnymi zdjęciami, czy fejsbukowe covery.

Szczerze polecam i zachęcam do wypróbowania!

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.